Kanapės augintiniams: ar tai naudinga?

Kanapės augintiniams: ar tai naudinga?

Ieškote natūralių papildų savo augintiniui? Tuomet kanapes tikrai verta įtraukti į sąrašą, nes jų gerosios savybės tiesiog stulbina augintinių šeiminkus iš viso pasaulio.

Kodėl mes rekomenduojame naudoti kanapes?

Kanapės tai vienas seniausių ir universaliausių augalų. Dabar jos naudojamos beveik visur nuo maisto produktų, tekstilės ir net statybinių medžiagų, tačiau dabar kalbėsime apie kanapių sėklas ir iš jų išgaunamą aliejų.

Skirtingai nuo žuvų taukų, kanapių sėklų aliejuje yra puikus Omega-6 ir Omega-3 riebalų rūgščių santykis. Tai yra nepakeičiamis riebalų rūgštys, tai reiškia, kad jūsų šuo negali jų pasigaminti pats - todėl jas būtina įtraukti į maisto racioną ( dėl to ZENOO maiste ekologišką kanapių aliejų).

Tinkamas šių Omega riebalų rūgščių balansas yra labai svarbus jūsų šuns sveikatai, nes jos organizme veikia sinergiškai.

Kanapių nauda augintinių sveikatai

Padeda kovoti su vėžiu. Naujausių tyrimų rezultatai parodė, jog kanapių sėklų aliejus padeda sumažinti metastazes, vėžio augimą (smegenyse, krutinėje, plaučiuose).

- Sumažina sąnarių skausmą. Artrito ir reumatologijos žurnalo tyrėjai nustatė, kad kanapių sėklose rasta GLA (gama-linolo rūgštis) sumažino artrito simptomus 25%, palyginti su placebu - 4%. Tik dar kartą parodo, kad puikus riebalų rūgščių balansas padeda natūraliai sumažinti uždegimą.

- Gerina odos ir kailio būklę. Kanapių sėklos jau seniai naudojamos kosmetikos gaminiuose ir muiluose, nes jų aliejus gali prasiskverbti į vidinius odos sluoksnius ir skatinti sveiką ląstelių augimą.

Subalansuotos riebiosios rūgštys taip pat vaidina svarbų vaidmenį mažinant uždegimą, susijusį su įprastomis odos problemomis, įskaitant atopinį dermatitą ir granulomas.

Svarbu žinoti!

Prieš naudojant kanapių aliejų savo augintinio racione, pirmiausia turėtumėte žinoti keletą dalykų.

1. Kanapių sėklų aliejuje yra polinesočiųjų riebalų, tai reiškia, kad aliejus yra nestabilus. Jei kepsite ar virsite savo šuns maistą, kanapių aliejaus nenaudokite, nes dėl karščio aliejus pakeičia savo struktūrą, o tai gali sukelti sveikatos problemų jūsų augintiniui.

2. Jei maitinate paukštiena, kanapių aliejaus papildomai maitinti nepatartina, nes vištienoje jau yra pakankamai daug nesočiųjų riebalų ir linolo rūgšties. Pasak Steve'o Browno, autoriaus" Unlocking the Canine Ancestral Diet: Healthier Dog Food the ABC Way " maitinat augintinį paukštiena, geriau rinktis linų sėmenų aliejų.

Kaip dozuoti?

Taigi mes įsitikinome, kad kanapių sėklų aliejus tai nuostabu papildas, kai maitinate aigintinį raudona mėsa.

Tačiau kiek turėtumėte duoti? Steve'as Brownas rekomenduoja 2 arbatinius šaukštelius aliejaus arba sėklų kiekvienam kilogramui šuns maisto.

Tad kviečiame įtraukti kanapes į savo šuns dietą ir sužinoti, kodėl šis senovinis supermaistas daro tokį nuostabų poveikį sveikatai!