Apie ZENOO maistą

Visų pirma, ZENOO maistas buvo kurtas mūsų pačių augintiniams, kurie susidūrė su įvairiomis sveikatos problemomis, o veterinarų siūlomi komerciniai šunų maistai jiems kėlė tik dar daugiau sveikatos problemų, šunys atsisakė juos valgyti. Tobulindami receptus, konsultuodamiesi su mokslininkais iš viso pasaulio pastebėjome nerealius pokyčius savo augintinių sveikatoje, jie vėl buvo žvalūs, energingi, o uodegytės nenustojo vizgėti. Tokie pokyčiai įkvėpė mus ne tik dalintis savo žiniomis ir istorijomis su kitais augintinių šeimininkais, bet ir padėti jiems padėti savo mažiesiems draugams, nes vis dėlto sveiko maisto gamyba užima ne tik daug laiko, bet reikalauja ir daug žinių bei kantrybės. 

Ingredientai iš ekologiškų ūkių

Kadangi šunys yra mūsų šeimos nariai ir mums svarbu, ką jie valgo, maistelį ruošiame tik iš aukščiausios kokybės ingredientų, kuriuos valgytume ir patys. 

Aukščiausios kokybės jautiena

Tai mėsa, atraižos, organai (plaučiai, širdys, kepenys, skrandžiai) ir kremzlės, kurie sudaro 85% visos maistelio sudėties. Renkamės aukščiausios kokybės jautiną, kuri užtikrina aukštą baltymų ir Omega-3 kiekį bei natūraliai stiprina imunitetą, o žali galvijų skrandžiai užtikrina virškinimo fermentų bei gerųjų žarnyno bakterijų darbą.

Kaulai - nepakeičiamas kalcio šaltinis

Neapdoroti kaulai turi vertingą maistinę naudą. Kaulai ir jų čiulpai yra natūralus baltymų, riebalų, mineralų, kalcio ir fosforo šaltinis. Maistelyje esantys kaulai stiprina augintinio fizinę būklę, sąnarius, kaulus. Taip pat, tai natūralūs kakučio "formuotojai".

Šviežios daržovės

Daržovės yra natūralus angliavandenių bei antioksidantų šaltinis, padedantis šunims išlikti žvaliems ir energingiems. ZENOO maistelyje naudojame morkas, kurios praturtina mitybos racioną vitaminu A, beta-karotinu bei gerina dantų ir dantenų būklę. Kopūstai pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, kurios padeda kovoti su laisvaisiais radikalais, vėžiniais ir kitais degeneraciniais susirgimais. O šparaginės pupelės palaiko ląstelių augimą, gali padėti sumažinti alerginius susirgimus bei užtikrina inkstų ir kepenų ligų prevenciją. 

Stebuklus kuriantys aliejai

ZENOO maistelis yra praturtintas ekologiškais, šalto spaudimo kokosų ir kanapių aliejais, kurie turi tiek daug gerų ir gydančių savybių! Kokosų aliejus padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje, gerina virškinimo veiklą, kovoja su bakterinės kilmės uždegimais bei užtikrina kailiuko žvilgėjimą ir dantų blizgėjimą. Kanapių aliejus gerina smegenų bei nervų ląstelių veiklą, padeda kovoti su vėžiniais arba uždegiminiais susirgimais, stiprina bendrą imuniteto būklę, mažina sąnarių skausmus ir padeda sergant žarnyno ligomis.

Super priedai ir netikėtas sezoninis ingredientas

Be visų aukščiau išvardintų ingredientų ZENOO maistelyje dar naudojame ciberžolę, kuri pasižymi priešuždegiminėmis, antioksidacinėmis ir prievėžinėmis savybėmis, taip pat, ciberžolės naudojimas augintinių mityboje gali sumažinti sąnarių skausmus bei palengvinti alerginės kilmės simptomus. 

Personalizuotas mitybos planas Jūsų augintiniui neišėjus iš namų

Kiekvienas šuo yra individualus, jam gali netikti “nustatytos” maitinimo normos, todėl atsižvelgdami į kiekvieno augintinio poreikius, siūlome tik jam tinkamą mitybos sprendimą, maisto kiekius. O taupant Jūsų laiką ZENOO maistelis veikia prenumeratos principu -  užsisakius internetu pirmą kartą daugiau rūpintis nebereikia, maistelis automatiškai pristatomas Jums į namus kas mėnesį.

Patarimai, palaikymas ir bendruomenė

Mūsų komandą sudaro atsidavę šunų mylėtojai, kurie specializuojasi augintinių mitybos, veterinarijos, dresūros srityse ir yra pasiruošę Jums patarti visais iškilusiais klausimais. Kiekvienas mūsų bendruomenės šuo mums lyg mūsų pačių, todėl norime, kad jie visi gyventų kaip įmanoma geresnį ir pilnavertiškesnį gyvenimą su sveika mityba bei stipriu ryšiu su savo šeimininku. 


Turite klausimų, norite sužinoti daugiau informacijos? Junkitės prie mūsų bendruomenės Facebook grupėje “Nuo letenos iki uodegos”.