Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus (Privatumo politika).
OK

Nors šunims skirto sauso pašaro pasirinkimas yra tikrai labai gausus, tačiau vis daugiau šunų šeimininkų nusprendžia šuniui parinkti RAW mitybą

Dažniausiai tokį apsisprendimą lemia kitų šeimininkų pasidalinta patirtis. Kardinaliai pasikeitusi augintinių sveikata, energingumas, dingusios alergijos ar net augliai. Net ir sveikų augintinių šeimininkai renkasi RAW mitybą kaip prevenciją nuo daugelio negalavimų.
Svarbu suprasti, jog sausame maiste yra 30 - 60% krakmolo. Tai "sukabinimo" medžiaga leidžianti suformuoti idealios išvaizdos gabalėlius. Krakmolas yra "tuščios" kalorijos, kurios neturi jokios naudingos maistinės vertės. O kiekvieną dieną patekę į augintinių virškinimo traktą jie apsunkina ir žaloja endokrininę sistemą.
Net po vieno dubenėlio sauso maisto kraujyje esantis cukrus tiesiog šoka į viršų. Ir tai tik viena iš daugelio priežasčių skatinanti pasirinkti (sugrąžinti) prigimtinę mūsų augintinių mitybą.
Tam, kad būtų lengviau pradėti, sudarėme paprastą RAW maisto ingredientų lentelę, kurią naudodami galite sudaryti jūsų augintiniui patinkantį maisto planą.
Agota Jakutyte
Zenoo co-founder
Made on
Tilda