KAIP PEREITI?

Jei tavo augintinis iki šiol valgė raw, ZENOO maitinimas bus lengvas, nes šuns virškinimo traktas jau prisitaikęs prie šios mitybos. Tačiau, jei raw maistas naujiena, rekomenduojama pereiti palaipsniui. Perėjimo trukmė priklauso nuo: anksčiau maitinto maisto kokybės, šuns amžiaus ir svorio, skrandžio jautrumo.

1 METODAS: BADO DIETA

Perėjimas prie bado dietos gali būti taikomas suaugusiems ir sveikiems šunims. Nerekomenduojame jo naudoti senjorams ar šunims, turintiems rimtų sveikatos problemų, jauniems šuniukams ir šunims, kurie ilgą laiką valgo tik sausą maistą (pasirinkite "2 METODĄ: PERĖJIMAS PALAIPSNIUI").

1. PRIEŠ PERĖJIMĄ

Nuo paskutinio valgio augintiniui 24 valandas nieko neduokite valgyti: jokių skanėstų, kaulų ir pan. Duokite tik šviežio geriamojo vandens. Ir po 24 valandų patiekite ZENOO maistą.

2. PATIEK

Po 24 valandų patiekite ZENOO maistą.

MŪSŲ REKOMENDACIJOS

1. Pradėkite nuo vieno baltymo. Rekomenduojame pradėti nuo paukštienos, pvz., kalakutienos , nes, mūsų patirtimi, tai yra labiausiai prieinamas baltymas jūsų šuniui virškinti.

2. Mažiausiai savaitę maitinkite vienu baltymu. Kai kuriems šunims reikia daugiau laiko prisitaikyti. Švelnus maistas padeda jūsų šuniui greičiau prisitaikyti.

3. Lėtai įtraukite kitus baltymus. Visada stebėkite ir įsitikinkite, kad jūsų šuniui viskas gerai, pridėjus kiekvieną naują baltymą, stebėkite augintinio išmatas. Prieš atlikdami naujus pakeitimus mityboje, įsitikinkite, kad jūsų šuns išmatos tvirtos ir kietos.

2 METODAS: PERĖJIMAS PALAIPSNIUI

Taikant šį metodą, dieta keičiama palaipsniui per savaitę.

1 DIENA

Dienos porciją sudaro ankstesnis maistas ir nedidelis kiekis naujo maisto.

2-3 DIENA

Dienos porciją sudaro 75% ankstesnio maisto ir 25% naujo maisto.

4-5 DIENA

Dienos porciją sudaro 50% ankstesnio maisto ir 50% naujo maisto.

6-7 DIENA

Dienos porciją sudaro 25% ankstesnio maisto ir 75% naujo maisto.

8 DIENA

Visą porciją sudaro tik naujas maistas.

NAUDINGA ŽINOTI

Nesijaudinkite, jei pirmosiomis dienomis jūsų šuniuko tuštinimasis švelnesnis arba jis vemia. Dietos pokyčiai gali sukelti tam tikrą stresą, dėl kurio gali atsirasti nedidelis žarnyno sutrikimas. Pereinamuoju laikotarpiu rekomenduojame duoti natūralių probiotikų , kad perėjimas būtų sklandesnis. Kefyras ir natūralus jogurtas padės atkurti tinkamą žarnyno mikroflorą. Be to, zeolito įtraukimas į jų mitybą taip pat gali padėti stabilizuoti virškinimo sistemą ir absorbuoti visus toksinus, kurie gali sukelti diskomfortą.