D.U.K.

MŪSŲ MAISTAS

Kodėl turėčiau maitinti liofilizuotu ėdalu?

Liofilizuotas maistas nėra sausas, virtas ar šlapias. Iš maistinės vertės pusės jis prilygsta žaliam maistui, išskyrus tai, kad pašalina drėgmę iš žaliavų ir išsaugo maistines medžiagas nepridedant dirbtinių konservantų.

Naminių gyvūnėlių nutukimas, vėžys ir diabetas didėja nerimą keliančiais tempais, o vis daugiau mokslinių įrodymų rodo žalio maisto dietos naudą sveikatai. Tai taip pat pabrėžia daugelio komercinių naminių gyvūnėlių ėdalo gamybos procesų pavojų. Nesvarbu, ar jūsų šuo yra išrankus valgytojas, kovoja su tam tikra sveikatos problema, ar visiškai sveikas ir nori valgyti beveik bet ką, matėme teigiamą ZENOO liofilizuoto RAW maisto mūsų mažyliams ir klientams poveikį.

Siekiame, kad tikras, šviežias maistas būtų patogus be įmantrių ar magiškų gudrybių. Tai vis dar yra šunų maistas, bet pagamintas taip, kaip turėtų būti.

Kaip gaminami ZENOO receptai?

Mūsų mitybos specialistai suformulavo tobulus RAW receptus: subalansuotus, visaverčius ir natūraliai skanius, turtingus maistinėmis medžiagomis ir vitaminais. Savo mylimiems augintiniams neduotume to, ko patys nevalgytume – štai kodėl ZENOO receptuose esantys ingredientai yra žmogiškai ir etiškai gaunami iš patikimų tiekėjų. Kiekvienas ZENOO produktas nuo pradžios iki pabaigos yra kruopščiai sukurtas Italijoje naminių gyvūnėlių mitybos specialistų ir atitinka griežtus FEDIAF reikalavimus. Jūsų maistas gaminamas mažesnėse pakuotėse, kad visada išliktų šviežias ir jame niekada nebūtų konservantų, todėl smulkmenos gali stovėti ant lentynos metų metus.

Kokie mūsų receptai ir ingredientai?

ZENOO siūlo nesudėtingus receptus, pagamintus iš įvairių baltymų ir daržovių, kurie atitinka skirtingus mitybos apribojimus. Mūsų sertifikuotų veterinarinių mitybos specialistų komanda kruopščiai suformuluoja kiekvieną receptą, užtikrindama, kad jis 100% atitiktų FEDIAF nustatytus ir subalansuotus standartus. Kurdami savo receptus naudojame tik žmonių mitybai skirtus ingredientus ir metodus.

Kiekviename recepte yra švarių, žmonių mitybai skirtų baltymų, derinamų su paprastu visaverčiu maistu, kuriame yra būtinų vitaminų ir mineralų. Niekada nenaudojame pašarams skirtų ingredientų ir vengiame perdirbti savo ingredientus su konservantais, kad prailgintume galiojimo laiką, užtikrindami, kad jūsų šuo gautų geriausios kokybės ir natūraliausių maistinių medžiagų. Mūsų sudedamosios dalys yra tiekiamos iš patikimų maisto tiekėjų, vietinių ūkių ir kitų žmonių maisto tiekėjų, kurie laikosi žmonėms skirtų standartų.

Išsamų mūsų receptų ingredientų sąrašą rasite mūsų šunų maisto produktų puslapyje.

Kaip laikyti maistą?

Kadangi maistas yra liofilizuotas, jums nebereikia turėti atskiro šaldiklio, kad galėtumėte šerti šunį žaliu maistu. Labai svarbu, kad maistas būtų apsaugotas nuo karščio, drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių. Atidarius pakuotę, ją sandariai uždarykite, kad į vidų nepatektų oro ir drėgmės.

Kaip patiekti maistą savo šuniui?

Kaip žinoti, kokio maisto reikia mano šuniui?

Spręsdami, kokį maistą pasirinkti savo šuniui, atsižvelkite į jo išskirtines savybes, pvz., mėgstamus baltymus, alergijas ir kitus specialius mitybos poreikius. Jei vis dar neapsisprendžiate, kokio maisto norėtų jūsų šuo, mes visada pasiruošę jums padėti, kad sukurtume planą, kuris tikrai būtų pritaikytas jūsų šuns poreikiams. Kai tik užsisakysite prenumeratą, mūsų patikima komanda padės kiekviename žingsnyje stebėti jūsų šuns pažangą ir pakoreguoti jūsų planą. Mūsų tikslas – sukurti individualų planą, pritaikytą jūsų šuns unikaliems poreikiams. Galite susisiekti su mumis asmenine žinute arba el. paštu labas@zenoo.lt.

Kodėl negaliu tiesiog gaminti šunų maisto namuose?

Tu gali! Tačiau, remiantis naujausiais tyrimais, 95% receptų internete nesuteikia visų šunims būtinų maistinių medžiagų. Jei receptas nebuvo tinkamai subalansuotas, dėl maistinių medžiagų trūkumo ar perdozavimo gali kilti rimtų komplikacijų.

Mes naudojame aukštos kokybės ingredientus, tiksliai juos subalansuojame, ruošiame maistą džiovinant šalčiu, o tada supakuojame ir pristatome tiesiai prie jūsų durų.

Ar jūsų maistas tinka šuniukams, suaugusiems šunims ir senjorams?

Taip! Mūsų receptai yra suformuluoti taip, kad būtų galima maitinti be papildomų priedų. Visi receptai yra sukurti mūsų sertifikuotų veterinarinių mitybos specialistų komandos, užtikrinant, kad jie atitiktų 100% išsamius ir subalansuotus FEDIAF nustatytus standartus. Parašykite mums ir mes rekomenduosime jų poreikius atitinkantį planą!

Kodėl man reikia duoti mažiau ZENOO ėdalo nei įprasto šunų ėdalo?

Nes ZENOO pilnas gėrio! Pagrindinis maitinimo liofilizuotu RAW maistu pranašumas yra tas, kad jame išsaugomos maistinės medžiagos, tokios kaip vitaminai, mineralai, aminorūgštys ir fermentai, kurių daugelis prarandami arba sunaikinami perdirbant maistą. Palyginimui, sausas maistas yra smarkiai apdorojamas ir daug kartų kaitinamas, todėl jis yra ne toks maistingos. Liofilizavimo procesas pašalina 98% vandens iš mūsų maisto, todėl jis yra neįtikėtinai lengvas, patogus nešioti ir kompaktiškas. ZENOO maistas išlaiko visą maistinę vertę ir išsilaiko keturis kartus ilgiau nei toks pat šviežio žalio maisto kiekis.

Kaip pereiti prie ZENOO?

Ar galiu duoti ZENOO savo katei?

ZENOO maistas sukurtas šunims, bet puikiai tinka ir katėms. Dėl jūsų katei tinkamo mitybos plano susisiekite su mumis asmenine žinute arba el. paštu labas@zenoo.lt.

Ar galiu ZENOO maišyti su kitų rūšių maistu (Kibble, RAW ir kt.)?

Maišyti ZENOO maistą su sausu maistu yra saugu. Tačiau visada rekomenduojame visiškai pereiti prie RAW dietos, kad jūsų šuo patirtų didžiausią naudą sveikatai.

Kiek kainuoja ZENOO?

Kiekvienas šuo yra skirtingas, o jūsų tikslus planas ir kaina priklausys nuo jūsų šuns(-ų) ir jo(-ų) maisto poreikių, atsižvelgiant į amžių, svorį, aktyvumą ir kt. Planai prasideda nuo € 15,99.

PRISTATYMAS

Kiek laiko trunka pristatymas?

Siekiame kiekvieną užsakymą priimti ir paruošti vos tik jo sulaukę. Tačiau, esant dideliam užsakymų kiekiui, užsakymo sulauksite per 1-3 darbo dienas (užsakymus gautus po 11 valandos pradedame ruošti kitą darbo dieną).

Kiek laiko maistas išliks tinkamas vartoti po pristatymo?

Tikslus galiojimo laikas nurodytas ant pakuotės, o pradarius pakuotę maistas galios 2 mėnesius. Geriausia laikyti vėsioje, sausoje vietoje ir vengti tiesioginių saulės spindulių.

Kaip galiu rasti savo užsakimo sekimo informaciją?

Galite lengvai sekti savo užsakymą spustelėję sekimo numerio nuorodą išsiųstą el. paštu.

JŪSŲ PRENUMERATA

Kaip galiu sumokėti už prenumeratą?

Už savo augintinių maisto prenumeratą galite sumokėti debeto arba kredito kortele. Savo informaciją turėsite įvesti tik vieną kartą. Mokėjimas už būsimus pristatymus bus nuskaitomas automatiškai kiekvieną mėnesį. Jūsų kortelės duomenys yra saugūs, užšifruoti ir privačiai saugomi stripe.com.

Ar galiu pakoreguoti savo mėnesio prenumeratą?

Prisijunkite prie savo paskyros ir redaguokite prenumeratą. Arba kviečiame susisiekti su mumis asmenine žinute arba el. paštu labas@zenoo.lt. Mūsų komanda mielai jums patars ir pakoreguos jūsų prenumeratą.

Ar galiu atšaukti mėnesio prenumeratą?

Prisijunkite prie savo paskyros ir paspauskite "Atšaukti prenumeratą". Savo užsakymą galite bet kada atšaukti. Taip pat galite susisiekti su mumis asmenine žinute arba el. paštu labas@zenoo.lt.

Kada būsiu apmokestintas už ateinantį mėnesį?

Jūs būsite apmokestintas prenumeratos atsinaujinimo dieną, 8 val. ryto. Norėdami pakeisti apmokestinimo dieną, tai galite padaryti likus 1 dienai iki atsinaujinimo, prisijungę prie savo ZENOO paskyros arba parašę mums el. paštu: labas@zenoo.lt.

Ar man bus pranešta apie būsimą pristatymą?

Apie būsimą pristatymą informuosime el. paštu.

Ar galiu pakeisti pristatymo adresą?

Pristatymo adresą galite pakeisti prisijungę prie savo paskyros.

Ar galiu pakeisti pristatymo datą ir laiką?

Kai perduosime jūsų užsakymą DPD, DHL Express ar FedEx kurjeriui, gausite tekstinį pranešimą, kuriame bus susitarta dėl patogaus pristatymo laiko ir datos.

Ką daryti, jei pritrūksiu maisto?

Nedvejodami susisiekite su mumis labas@zenoo.lt. ir mes pakoreguosime pristatymo datą.