Mūsų laiminga istorija

Turbūt visi sutiksite - augintiniai tai mūsų šeima. Mes norime jiems visko ko geriausio: saldaus miego, skanaus maistelio ir svarbiausia - geros sveikatos!

Čia ir prasideda mūsų istorija….

Susipažinkite su Elli ir Ferdžiu, tai du šuniukai pakeitę mano gyvenimą. Tikiuosi, kad jų istorija įkvėps ir Jus. 
Tiek Ferdis tiek Elli serga ligomis, kurių jokie veterinarai negalėjo išgydyti ar nors palengvinti jų sukeliamus sveikatos sutrikimus.
Ferdį daktarai siūlė užmigdyti, o Elytei diagnozavo daugiausiai 2 savaites gyvenimo.
 
Išsigandusi ir nusivylusi, aš bandžiau surasti kitus būdus ir kovoti už jų gyvenimus...
Taip aš suradau daug sveikos augintinių mitybos bendruomenių visame pasaulyje. Susipažinau su savo mentoriais iš NASA, KetoPet Sanctuary ir Helsinkio Universiteto, kurie mane supažindino su esmine problema - cukraus pertekliumi augintinių maiste.
Sužinojusi pagrindinę priežastį nuo ko viso pasaulio augintinių sveikata drastiškai smunka žemyn (vienas iš dviejų šunų suserga vėžiniais susirgimais), nusprendžiau nelaukti ir pati gaminti savo šuniukams maistą pagal RAW mitybą.
Ir kaip man pasisekė? Na - Ferdinandas gyveno dar 4 metus, o Eli vis dar su mumis!

Ne dvi savaites, o jau beveik trys metaiTačiau čia sustoti aš neketinau.
Drauge su mokytojais atlikome nemažai nepriklausomų tyrimų, bendravome su tūkstančiais šeimininkų ir taip sukūrėme ZENOO maisto receptą.
Tai ne tik ekologiškos mėsos / RAW maisto prenumerata. Mes kuriame edukacinę internetinę mokyklėlę, rengiame susitikimus ir dar daug kitos bendros veiklos.
Todėl labai nuoširdžiai kviečiame tapti ZENOO šeimos nariu!